Emrah AÇIKGÖZ'ün Kişisel Sahifesi.

Turk.net’in yaşadığın ülke gerçeklerini tekrar hatırlatması

Selamlar,

Taahhütsüz olması hasebi ile tercih ettiğim (malum bağlanmayı sevmiyorum :)) ISS firmamdan bugün bir mail geldi. Mailin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyorum , tamamı ise burada. 

Buradaki suç kimde yada kimlere kızsak bilemedim ama şurası gerçek ki firma sonuna kadar haklı …

Neden Temmuz’dan itibaren fiyatı artırıyoruz?

Taahhütsüz ve AKN’siz Özgür İletişim paketimizde, ikinci yılımızı geride bıraktık. İki yıl boyunca fiyatımızı değiştirmedik. Son iki yılda her ürünün ve hizmetin fiyatı arttı. Dolar, 2,90’dı, neredeyse 4 TL oldu, iki yıllık enflasyon %30’a yaklaştı, benzin fiyatı %24 zamlandı, faturanızın içinden devlete ödediğimiz Özel İletişim Vergisi Oranı %5’ten %7,5’a çıktı. Bu arada kişi başı veri kullanımı, ortalama 60 GB’lardan 90 GB’lara ulaştı. Tüm bunlar bizim masraflarımızı etkiledi. Biz de fiyatımızı güncelleme kararı aldık. Ve yeni müşterilerimize 2 Nisan’dan, sizin gibi eski müşterilerimize ise 1 Temmuz’dan geçerli olmak üzere, fiyatımızı 5 TL artırıyoruz.

TurkNet olarak taahhütsüz bir hizmet veriyoruz. Bu bazen müşterilerimizi endişelendiriyor, sık sık fiyat değişikliği olur mu diye. Merak etmeyin, bu sıklıkla yaptığımız bir şey değil. Hadi diyelim haddimizi aştık, fiyatları çok yükselttik, daha iyi fiyatı olan bir sağlayıcıya rahat rahat gidersiniz. Taahhütsüz hizmetin güzelliği burada, biz sizi iki yılda bir taahhüt yenilerken değil, her gün mutlu etmek zorundayız.

 

Bir Yorum Yazın